W sklepie AnKa Biżuteria dostępna jest szeroka gama pamiątek związanych z religią: obrazków ze srebra, srebrnych krzyżyków i medalików, a także innych pamiątek na różne okazje. Zapraszamy do zakupów obrazków srebrnych jako prezent na chrzest czy komunię. W cenie zakupionego obrazka ze srebra, oferujemy wykonanie grawera z indywidualną dedykacją GRATIS. To doskonały pomysł na pamiątkę z okazji przyjęcia sakramentów, zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pamiątki 

na stronę

Podkategorie

 • Ramki na Chrzest i...

  Piękne srebrne ramki do zdjęć na różne okazje. To najlepszy pomysł na Prezent dla dziecka i nie tylko. Ramki wykonane są ze srebra przez włoskiego producenta. Najwyższa jakość wykonania. Piękna pamiątka i nieprzemijający prezent!

 • Medaliki

  Naszą ofertę systematycznie poszerzamy o biżuterię w tematyce sakralnej: Medaliki. Starannie szukam producentów, którzy mają w swojej ofercie ciekawe i niebanalne medaliki srebrne , które są niespotykane w sklepach stacjonarnych i internetowych. Medaliki które Państwu oferujemy są robione przede wszystkim ręcznie, rodowane, piaskowane. Idealne na Chrzest, Komunię i inne okazje na prezent.

 • Krzyżyki

  Ofertę z Krzyżykami srebrnymi mamy od niedawna. Skrupulatnie przejrzeliśmy rynek z ofertą krzyżyków srebrnych i zauważyliśmy iż niewiele sklepów ma w swojej ofercie ciekawe produkty z tego asortymentu.Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom systematycznie będziemy poszerzać tę ofertę .

 • Aniołki

  Obrazki srebrne, Medaliki dla dziecka z okazji Chrztu, Roczku, Komunii. Aniołki symbolizuja opiekę nad Dzieciątkiem, idealne małym dzieciom na prezent.

 • Pamiątki na Chrzest

  W tej kategorii znajdziecie Państwo Pamiątki srebrne dla dzieci z okazji Chrztu: obrazki srebrne , medaliki, i różnego rodzaju pamiątki.

 • Pamiątki na Komunię

  Obrazki srebrne dla dziecka z okazji Komunii Świętej : obrazki srebrne, ramki srebrne, medaliki i różne Pamiątki.

 • Święta Rodzina

  Obrazki srebrne włoskich producentów z wizerunkiem Świętej Rodziny . Pamiątki z wizerunkiem Świętej Rodziny polecamy na wszystkie okazje: Chrzest, Komunie, Rodzek, Rocznice, Urodziny, na Pamiątkę Ślubu itp.

 • Madonna z Dzieciątkiem

  Obrazki srebrne Madonna z Dzieciątkiem . Obrazki najlepszych włoskich firm Valentini, Valent & co. Obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej i dzieciątka są najlepszym podarunkiem dla dziecka z okazji chrztu, roczku, Komunii, Rocznic oraz Ślubu. Pamiątki z Madonną można również wygrawerować z własną dedykacją.

 • Pamiątki na Ślub

  Pamiątki z okazji Ślubu Nieprzemijające srebrne obrazki z dedykacjami dla Młodych. Obrazki srebrne włoskich najlepszych producentów To najlepszy pomysł na prezent z okazji Ślubu.

 • Papież Jan Paweł II

  Obrazki z Papieżem Janem Pawłem II to doskonały pomysł na Pamiątkę dla bliskich z okazji Ślubu, Komunii, Rocznicy, Urodzin i innych okoliczności.

Śledź nas na Facebooku